Oferta archiwalna

Profesionalny masażer pleców karku

Oferta archiwalna

350,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

inne


masażer pleców Konin, masaż wibracyjny i funkcja ogrzewania Konin, pilot zdalnego sterowania Konin

Masażer pleców i karku posiada funkcję

Masaż pleców:- Osiem głowic shiatsu posuwa się w górę i w dół, masując całe plecy. Istnieją 3 funkcje do wyboru -- pełny masaż pleców, górna część pleców lub dolna część pleców, aby sprostać potrzebom użytkownika.
Masaż karku:- Ten masażer jest wyposażony w dodatkowe głowice shiatsu do masażu szyi z relaksującą funkcją ogrzewania.- Wybierz tryb pierwszy, głowice poruszą się w kierunku ruchu wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara w jednym cyklu ruchu, podczas gdy poruszają się wyłącznie w jednym określonym kierunku w przypadku drugiego trybu.
Masaż wibracyjny & funkcja ogrzewania:- Można wybrać funkcję ogrzewania szyi i pleców.- Promieniujące, delikatne ciepło pomaga zrelaksować się po stresującym dniu.- Nakładka posiada także 3 stopnie masażu wibracyjnego.
Automatyczne wyłączanie.- Wyłącza się automatycznie po 15 minutach, chroniąc urządzenie przed uszkodzeniami i pomagając oszczędzać energię.- W przypadku, gdy zapomnisz wyłączyć urządzenie.- Posiada on również funkcję przegnania, aby uniknąć sytuacji, że urządzenie będzie pracowało poza swoim bezpiecznym zakresem temperatury pracy.
Pilot zdalnego sterowania:- W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania do ręcznego i wygodnego dopasowania masażu w zestawie jest również kabel do zapalniczki samochodowej więc można masażer wykorzystać w aucie


Ważne do: 2019.10.26, wyświetleń: 109

nr ogłoszenia: 19200